Ubezpieczenie domu i mieszkania.

Planujesz zakup nieruchomości i będziesz chciał je zabezpieczyć?  Szukasz ubezpieczenia do kredytu hipotecznego? Chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój dom lub mieszkanie i wszystko co się w nim znajduje od krzesła po telewizor od zdarzeń losowych? Obawiasz się pożaru, zalania lub kradzieży?

Ubezpieczenie domu i mieszkania to nie tylko same ściany, ale i wszystko co się w nim znajduje. Możesz zabezpieczyć między innymi:

  • elementy zamocowane na stałe jak okna, drzwi, meble na wymiar w kuchni czy zabudowę balkonu,
  • tak zwane ruchomości domowe od wcześniej wspomnianego krzesła po inne meble, sprzęty elektroniczne AGD, RTV czy komputery, rowery, narzędzia itd.,
  • wolnostojące garaże i altanki, elementy ogrodzenia i małej architektury ogrodowej
  • OC w życiu prywatnym

W związku z tak szerokimi możliwościami doboru ubezpieczenia domu, mieszkania czy pojazdu, na rynku samemu trudno odnaleźć ofertę dopasowaną do potrzeb. Dlatego pomagam w wyborze wariantu ubezpieczenia majątkowego najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom klienta.

Jeśli szukasz ubezpieczenia mieszkania, domu lub innej nieruchomości pomogę wybrać ofertę, która najlepiej zabezpiecza Twoje bieżące potrzeby. Nie będziesz musiał się martwić, że pęknięta rura albo awaria sprzętu domowego czy instalacji wodno-kanalizacyjnej spowodowała zalanie sąsiada czy zniszczenie podłogi. 

Skontaktuj się ze mną, znajdę najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie, Twoich bliskich lub Twojej firmy.