Trochę o mnie

Od 2013 roku działam w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Pomagam swoim klientom znaleźć najlepszą, najlepiej dopasowaną do ich potrzeb polisę ubezpieczeniową.

Co robię?
Mateusz Stefański

Wybieram i pokazuję dostępne oferty ubezpieczenia w sposób prosty i zrozumiały, aby moi klienci wiedzieli za co płacą i nie martwili się, że polisa nie zadziała.

Współpracuję z ponad 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu jestem w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie na rynku ubezpieczeniowym, a polisa jest zawsze optymalna.

Doświadczenie na rynku ubezpieczeń sprawia, że proponuję, tylko sprawdzone rozwiązania, które zabezpieczają majątek, osoby bliskie, rodziny, Ciebie i Twoją firmę w razie nieprzewidzianych sytuacji czy nagłego wypadku.

Zgłoś się do mnie i wybierz współpracę eksperta z grona agentów ubezpieczeniowych. Dzięki możliwościom, jakie daje nam obecna technologia, polisę ubezpieczeniową możesz ode mnie otrzymać na terenie całej Polski, a nawet i świata.

Jak pracuje?

Dobór odpowiedniego ubezpieczenia to nie kwestia przypadku, a lat doświadczenia, odpowiedniej analizy dostępnych na rynku ofert oraz dopasowania polisy do Twoich unikalnych potrzeb.

  1. Analiza potrzeb

    Pytam w najprostszy sposób czego szukasz, na czym Ci zależy i uzupełniam o dodatkowe pytania, aby odpowiednio dopasować ubezpieczenie dla Ciebie.

  2. Sprawdzenie dostępnych rozwiązań na rynku

    Porównuję zakresy ubezpieczenia, sprawdzam, dopasowuję tak, aby polisa była jak najkorzystniejsza.

  3. Kontakt z klientem w czesie trwania ubezpieczenia

    Każdy mój klient, może zadzwonić lub napisać do mnie i uzyskać pomoc w procesie likwidacji szkody, zmian na polisie, zgłoszeń sprzedaży samochodu i innych obsługowych rzeczy związanych z polisą ubezpieczeniową.

Skontaktuj się ze mną, znajdę najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie, Twoich bliskich lub Twojej firmy.