Ubezpieczenia na życie.

Martwisz się o zdrowie i życie swoje lub bliskich? Chcesz im zapewnić stabilizację finansową po Twojej śmierci?

Chciałbyś zabezpieczyć swoje zdrowie w razie choroby lub poważnego uszczerbku czy inwalidztwa? Wiesz ile kosztuje leczenie w razie poważnej choroby? Czy myślisz o dalekiej przyszłości i negatywnych zdarzeniach, jakie może przynieść? Warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym rodziny na wypadek śmierci lub inwalidztwa.

Ubezpieczenia na życie wraz z dodatkowym zabezpieczeniem zdrowia, dają Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo finansowe, dzięki czemu nie musisz się martwić w razie poważnej choroby czy na wypadek śmierci.

Polisa ubezpieczeniowa często stanowi najważniejsze wsparcie finansowe po śmierci ubezpieczonego. Ważny jest wybór wariantu ubezpieczenia na życie, bowiem każda polisa zawiera nieco inne, choćby Ogólne Warunki Ubezpieczenia, co oznacza, że obejmuje ochroną różne zdarzenia. Często pozostawione w polisie pieniądze pomagają spłacić kredyty hipoteczne i inne zadłużenia finansowe, których bliscy nie byliby w stanie spłacić bez odpowiedniego zabezpieczenia. Spośród wielu rodzajów ubezpieczenia na życie, oferowanych zakresów ochrony oraz dostępnych sum ubezpieczenia dobieram dla Państwa opcję najlepiej dostosowaną do oczekiwań i potrzeb. Polisa powinna być “uszyta na miarę”, dlatego wspólnie ustalamy najważniejsze jej elementy takie, jak:

  • wysokość składki,
  • liczba ubezpieczonych,
  • czas trwania umowy,
  • zakres ubezpieczenia

i na tej podstawie przygotowuję dostępne, możliwe warianty oferty polisy ubezpieczeniowej. Wytłumaczę Ci na co warto zwrócić uwagę przy doborze ubezpieczenia i w jaki sposób to ubezpieczenie działa. Przekażę Ci wszystkie informacje o ubezpieczeniu w najbardziej zrozumiałym języku, abyś sam wiedział, że to ubezpieczenie chroni Ciebie i Twoich bliskich.

Skontaktuj się ze mną, znajdę najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie, Twoich bliskich lub Twojej firmy.