Ubezpieczenia firmowe.

Prowadzisz zakład produkcyjny i obawiasz się o bezpieczeństwo, zdrowie i życie Twoich pracowników? Może martwisz się o maszyny, urządzenia lub inny sprzęt elektroniczny w firmie? Może borykasz się z bezpodstawnymi roszczeniami po wykonaniu usługi? 

Twoi pracownicy to największa wartość w firmie i warto o nich dbać.  Możesz zapewnić im dodatkową ochronę ubezpieczeniową w ubezpieczeniu grupowym dla nich i ich rodzin.  Warto wprowadzić także prywatną opiekę medyczną, zwłaszcza ze względu na szybsze terminy realizacji usług oraz dostępność różnych pakietów i możliwości. Ubezpieczenie grupowe jak i pakiety prywatnej opieki medycznej są najbardziej pożądanymi benefitami w firmie. 

Zabezpiecz także mienie firmy od kradzieży, wandalizmu, pożaru oraz od innych zdarzeń dobierając wspólnie ze mną odpowiedni pakiet ubezpieczenia dla biznesu i śpij spokojnie!

Ubezpieczenia firmowe obejmują mienie firmy, w tym nieruchomości, sprzęt oraz inne przedmioty, odpowiedzialności cywilnej oraz zdrowie i życie pracowników. Dodatkowo, jeżeli posiadasz w firmie samochody, warto je ubezpieczyć w pakiecie flotowym dla firm, w skład którego wchodzić będzie OC z AC, co może Ci przynieść spore oszczędności.

Skontaktuj się ze mną, znajdę najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie, Twoich bliskich lub Twojej firmy.